Kocaeli Web Tasarım

 Web tasarımı, sizi internette temsil eden ofisinizdir. Kimi zaman anlık bilgi almak kimi zaman da araştırma yapmak açısından siteniz kullanılır. Doğru tasarlanmış ve gelişime açık web siteleri, kullanıcıya yönelik kolaylıklar ile birlikte hız, performans ve modern hatlara sahip olmalıdır. CreaTif Reklam Ajansı olarak, en kaliteli web sitelerini tasarlarken, müşterimizin sektörünü iyi analiz eder ve ihtiyaçları, hedef kitlesi için en güzelini oluştururuz.

Web tasarımlarımızın tamamı, tablet ve cep telefonları gibi mobil cihazlarla uyumludur. Reklam ajansı projeleri

Aynı zamanda bir web sitenizin olmasının yanı sıra, ziyaretçi çekmek ve ürün – hizmetlerinizi geniş kitlelere duyurmanız için de SEO hizmeti vermekteyiz. Kocaeli Web Tasarım Firmaları desteğimizle Google, Yandex gibi popüler arama motorlarında bulunurluğunuzu en üste taşıyabiliriz.


Kurumsal iletişimde önemli olan, kurumsal bütünlüğe uygun ve yüksek performanslı iletişim türlerinin etkin kullanılmasını sağlamaktır. Kurumsal iletişim, yalnızca kurumsal kimliği esas almaz. Tam tersine, disiplin gerektiren, çalışma hedeflerine uygun, hedef kitle üzerinde algı oluşturabilecek ve istikrar sağlanması gereken bir bütündür.

Ajansımız, tüm kurumsal iletişim hizmetlerinizi aktif olarak gerçekleştiren bir hizmet anlayışına sahiptir


Grafik tasarım hizmetlerimiz içerisinde yer alan kalemleri şu şekilde sıralayabiliriz. Logo ve amblem tasarımı, katalog ve dergi tasarımı, afiş ve poster tasarımı, ambalaj ve paket tasarımı, broşür ve el ilanı tasarımı, promosyon ürünü tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, etiket tasarımı, matbu evrak tasarımı, cepli dosya tasarımı, tanıtım dosyası tasarımı, sunum ve animasyon tasarımı, 3D tasarımlar, gazete ve ilan tasarımı – mizanpajı, fuar stand tasarımı, fuar tasarımı, organizasyon tasarımı. Çok mu geldi? biz başarıyoruz!


Şirketleri, bulunduğu sektör ile ilgili hedeflerini, hizmet sunduğu hedef kitlesine yönelik tüm içeriğini ve kurum içi ortak düşünce, fikir ve inançlarının tamamının birleştirilerek yansıtılmasını sağlıyoruz. Kurumsal kimlik kılavuzunu oluştururken, her renk detay bizim için önemlidir. Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize, tam performanslı ve analitik düşünülmüş kurumsal kimlik tasarlıyoruz. Kurumsal kimlik tasarımı

Kurumsal kimlik kılavuzumuzda yaklaşık 52 farklı başlıkta tasarım mevcuttur. Bu tasarımlar:

 • Logo, Antetli kağıt, Antetli zarf, Kartvizit, Cepli dosya
 • Tüm matbu evraklar ve ofis içi kullanılan evraklar
 • Web sitesi tasarımı mail mzaları
 • En az 1 adet tanıtım kataloğu (4 A4 sayfası)
 • Promosyon ürünleri uygulamaları
 • Tabela, kurum içi yönlendirme tabelaları ve totem çalışmaları
 • Şapka, Tulum, T-Shirt tasarımı
 • Sosyal medya paylaşım şablonu
 • Davet, kutlama ve tebligat tasarımı

Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi konusunda uzmanlık seviyesinde bzden tam hizmet alabilirsiniz. Sosyal medya platformları olan Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve ürün / hizmet paylaşımı için kullanılan Pinterest’te sizin adınıza kurumsal ve etkili paylaşımlar, sponsorlu reklamlar, adwords çalışmaları ve bunların raporlamalarını yapmaktayız. Sosyal medya yönetimi

Dijital medya planlama ajansı : Firmalar için, marka, ürün ya da hizmet bilinirliğini arttırmaya yönelik kampanyaların planlanmasını sağlıyoruz. Hedef kitlenizin dikkatini çekecek görsel ve yazılı materyalleri üretiyoruz. Firmanız için en uygun dijital platformlarda, son çıkan teknolojik gelişmeleri de baz alarak çalışmalar sürdürüyoruz.

Kampanya planlamalarınızda etkin rol alarak, belirlediğiniz bütçe çerçevesinde, performans yaratacak şekilde kampanya dizaynı yapıyoruz.


Stratejik Konumlandırma 

Stratejik konumlandırma markalar için oldukça önemli bir gereksinimdir. İster yeni markalar olsun ister mevcut markalar açısından olsun, stratejik konumlandırma; sosyal ve kültürel gelişim, teknolojinin ilerlemesi, hedef kitlelerinin davranışlarının değişmesi, rekabet, güncel global piyasalar gibi etkenler doğrultusunda yeniden yapılandırılmalıdır.

Bu anlamda, markaların yukarıda saydığımız değişkenleri esas alarak bazı konumlandırma davranışlarını şekillendirmeleri gerekmektedir.  CreaTif Ajans stratejik konumlandırma eylem planlarını oluştururken, güncel verilerle hareket eder ve en önemlisi geleceğe yönelik "Olasılık haritası" çıkarır. Olasılık haritası, markaların stratejik konumlandırmaları yapılırken, gelecekte olabilecek güncellemeleri ön görür ve markanın piyasadaki yerini korumak amacıyla, markada yapılması gerekebilecek güncellemeleri içerir.

CreaTif Marka Tasarım Reklam ve Dijital Danışmanlık Stratejik konumlandırma haritasında ;
 • Fiyat konumlandırma 
 • Marka / ürün / hizmet içeriklerine göre konumlandırma
 • Hedef kitle özelliklerine göre konumlandırma
 • Kullanıma yönelik konumlandırma
 • Piyasada yer edinme açısından konumlandırma
 • Rekabet faktörlerine göre konumlandırma
stratejileri yer alır. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dr.Brand Marka Tasarım Reklam Danışmanlık Ajansı

Reklam Ajansı